Kołaszewski stawia na rozwój marki FK Machinery i nowe hasło: „Power in Precision. Efficiency in Every Attachment.”

Firma Kołaszewski Sp. z o.o., producent osprzętu do maszyn rolniczych i budowlanych, ogłasza dalszy rozwój marki FK Machinery jako swojego strategicznego filaru eksportowego. W ramach nowej tożsamości komunikacyjnej, FK Machinery wprowadza odświeżone hasło przewodnie: „Power in Precision. Efficiency in Every Attachment.”

 

Hasło to podkreśla, że siła osprzętu FK Machinery nie tkwi tylko w solidnej konstrukcji, ale w precyzyjnie zaprojektowanych detalach, które przekładają się na rzeczywistą efektywność pracy w gospodarstwach i na placach budowy.

 

Kołaszewski sp. z o.o. to rodzinna firma z historią sięgającą ponad 50 lat. Jej początki sięgają rodzinnego zakładu ślusarskiego, który przekształcił się w profesjonalną fabrykę produkującą osprzęt dla największych światowych marek maszyn rolniczych i budowlanych. Dzięki konsekwentnym inwestycjom w park maszynowy, rozwój technologiczny i zespół ekspertów, FK Machinery stała się synonimem precyzji, solidności i dostępności.

 

„‘Power in Precision’ to więcej niż marketing – to nasze codzienne podejście do projektowania i produkcji. Wierzymy, że efektywność zaczyna się od precyzji – zarówno w projekcie, wykonaniu, jak i w relacjach z klientem. Dlatego FK Machinery to marka, która naprawdę pracuje razem z Tobą” – tłumaczy Izabela Kołaszewska, Prezes firmy.

 

W ramach strategii wzmocnienia marki FK Machinery firma planuje:

 

nową stronę internetową, systematyczną obecność w mediach społecznościowych i branżowych, wyodrębnienie linii ProLine – osprzętu dla najbardziej wymagających klientów, działania PR oraz program rozwoju sieci dealerskiej w Polsce i Europie.

 

FK Machinery to dziś ponad 250 modeli osprzętu, w różnych wariantach – w tym w kategorii premium, oraz własna, zaawansowana technologicznie fabryka w Polsce i obecność w całej Europie, Nowej Zelandii i USA. Marka, która łączy jakość z dostępnością – i precyzję z efektywnością.

Pozostałe wiadomości

Wystawa rolnicza ROL-SZANSA 2019

Wystawa rolnicza ROL-SZANSA 2019

W Piotrkowie Trybunalskim trwa (24-25 sierpnia) wystawa rolnicza ROL-SZANSA 2019.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2019

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2019

Zapraszamy do Poznania gdzie właśnie trwają Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2019 (12-15.02.2019). Targi BUDMA to od wielu lat wizytówka poznańskich targów. Inspirują, dostarczają fachowej wiedzy z zakresu budownictwa i architektury, a także sprzyjają nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Odwiedza je rokrocznie około 46 tysięcy profesjonalistów z całego świata. Stoisko naszej firmy mieści się w hali […]

Żegnamy Lecha Kołaszewskiego

Żegnamy Lecha Kołaszewskiego

19 października 2025 roku odszedł Lech Kołaszewski. Z głębokim smutkiem żegnamy Lecha Kołaszewskiego – założyciela naszej firmy, wizjonera i człowieka, który nauczył nas, że jakość i niezawodność nie są hasłami, lecz codzienną pracą.