Posypywarki FK Machniery®

SAND PADAWAN, SAND MASTER

Posypywarki samozaładowcze FK Machinery® skutecznie zwalczają śliskość na chodnikach, parkingach, drogach osiedlowych, placach zakładowych.
Montowane są na ciągnikach lub na ładowarkach. Przeznaczone są do posypywania różnymi materiałami: piasek, sól, mieszanka czy żwir.

Posypywarki
Posypywarki FK Machniery®

Urządzenia najwyższej klasy

By Kołaszewski

Aby sprostać wymaganiom wszystkich Klientów, do produkcji sprzętów wykorzystywane są materiały najwyższej klasy. Każde urządzenie przechodzi dokładną kontrolę jakości, która pozwala ocenić niezawodność mechanizmów. Pojazdy, ładowarki czy betoniarki posiadają wszystkie atesty bezpieczeństwa. Wykorzystane w procesie produkcji materiały są wytrzymałe, odporne na korozje, a także uszkodzenia mechaniczne. Nawet przy wysokim stopniu eksploatacji urządzenia działają bez zarzutu. Wszystkich zainteresowanych kupnem zapraszamy do kontaktu. Chętnie podpowiemy, jakie maszyny najlepiej sprawdzą się przy konkretnym profilu działalności.

Urządzenia najwyższej klasy

Zamiatarki FK Machniery®

BASIC, TANK, BRUSH, HYDRO

Idealne rozwiązanie do usuwania zanieczyszczeń z ulic, placów, chodników, parkingów lub innych powierzchni utwardzonych. Szeroka gama modeli i mnogość opcji pozwala użytkownikowi skonfigurować maszynę pod własne potrzeby. Zamiatarki posiadają system pływania, który pozwala im podążać za podłożem niezależnie od ładowarki czy widłaka. System ramek mocowań pozwala na podłączenie maszyny do praktycznie każdego modelu ładowarki lub ciągnika.

Zamiatarki
Zamiatarki FK Machniery®

FK Machniery®

By Kołaszewski

Prezentujemy niezawodną markę FK Machinery®, w której skład wchodzi profesjonalny sprzęt idealnie pasujący do różnego rodzaju ładowaczy czołowych oraz ładowarek teleskopowych. Marka FK Machinery® już od wielu lat cieszy się zaufaniem Klientów z całej Polski oraz w Europie. Wieloletnie doświadczenie i znajomość nowoczesnych technik produkcyjnych pozwala nam cały czas udoskonalać prezentowane sprzęty. Betoniarki, adaptery, szufle czy pługi śnieżne znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Stanowią podstawowe wyposażenie większych gospodarstw rolnych, zakładów komunalnych, przedsiębiorstw obsługi drogowej, itp.FK Machniery®

Katalog produktówOsprzęt do ładowarek

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment osprzętu do ładowarek kołowych i teleskopowych, maszyn budowlanych i ciągników. Urządzenia te zostały zaprojektowane i stworzone głównie z myślą o potrzebach firm budowlanych i gospodarstw rolnych. Wśród nich znaleźć można między innymi łyżki skarpowe, ażurowe czy hydrauliczne, a także chwytaki i widły do bel, pługi śnieżne oraz adaptery do maszyn rolniczych. W naszej ofercie znajdą Państwo również osprzęt do przenoszenia, ładowania raz sortowania drewna, czyli chwytaki i zgrabiarki leśne.


By zapewnić kompleksowość naszego asortymentu, proponujemy naszym Klientom osprzęt do ładowarek w wielu wariantach. Jest on kompatybilny z urządzeniami różnych producentów. Wszystkie proponowane przez nas chwytaki, widły czy łyżki wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów, odpornych na pęknięcia, uderzenia lub odkształcenia, a także na działanie czynników atmosferycznych, na przykład dużą wilgoć czy skrajne temperatury. Oferowany przez nas osprzęt jest funkcjonalny i uniwersalny, dzięki czemu zdecydowanie ułatwia zarówno prace rolnicze i budowlane, a nawet inne zadania, takie jak odśnieżanie czy sortowanie drewna.


W naszym asortymencie znajdują się produkty przeznaczone do ładowarek i maszyn różnych producentów. Oferujemy między innymi osprzęt do Manitou czy Tura. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z firmą.