Technika karmienia

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą urządzeń do karmienia wykorzystywanych w rolnictwie (np. do podawania paszy, podbierania ziaren, przewozu balotów), opcjonalnie w transporcie bliskim materiałów sypkich.

W ofercie znajduje się sprzęt o różnych parametrach technicznych, taki jak:

– szuflokrokodyle,

– szufle z dociskiem,

– szufle ślimakowe do zadawania paszy,

– szufle do ścielenia,

– frezy do pobierania paszy,

– wycinaki kiszonki,

– rozwijarki i rozcinaki balotów,

– szufle do siekania buraków.

Urządzenia z naszej oferty są produktami z wysokojakościowej, zabezpieczonej przed korozją stali. Solidna warstwa lakieru na ich korpusach zapobiega zarówno rdzy, jak i trwałym uszkodzeniom konstrukcji. To wszystko powoduje, że proponowane szufle, frezy czy rozwijarki balotów są bardzo trwałe w eksploatacji. Prezentowany osprzęt jest też kompatybilny z większością obecnych na polskim rynku marek maszyn takich jak ładowacze czołowe, ładowarki teleskopowe, miniładowarki.

Szufle do ścielenia

Na szczególną uwagę zasługują szufle do ścielenia. To zaawansowane maszyny, które służą nie tylko do ścielenia (np. słomy), ale także karmienia zwierząt gospodarskich i transportu materiałów sypkich. Wyróżniają się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz przyspieszają prace. Można je łatwo podłączyć do różnego rodzaju manipulatorów, a dzięki przedłużaczom zwiększyć pojemność szufli. Do tego wszystkie elementy ruchome zostały połączone przy pomocy specjalnych układów hydraulicznych, dzięki czemu działają bardzo sprawnie i bez żadnych przestojów. Na uwagę zasługuje również konstrukcja szufli, która po pierwsze umożliwia samodzielne zbieranie materiału, a po drugie pozwala na bezpyłowe ścielenie na większą odległość. Warto również zaznaczyć, że prędkość pracy taśmy przenośnika można dostosować do właściwości stosowanego surowca, co zapewnia sprawną i wydajną pracę.

 

Łyżko krokodyle

Jednym z oferowanych przez nas urządzeń jest łyżko krokodyl. Jest to sprzęt wielofunkcyjny, mogący służyć zarówno do transportu materiałów sypkich, jak i objętościowych. Urządzenie wyposażone jest w odkręcane boki, dzięki czemu można nim przenosić także inne materiały. Szuflokrokodyl cechuje się dużą wytrzymałością, posiada siłowniki hydrauliczne o dużej mocy, a także zęby osadzone w grubościennych tłoczonych tulejach. Wszystko to zapewnia mu solidność i odporność na uszkodzenia. Pełne dno łyżki pozwala na całkowite zebranie materiału i zabezpiecza przed jego wypadaniem w trakcie transportu. Natomiast lemiesz łyżki został wykonany ze stali o zwiększonej wytrzymałości, dzięki czemu jest niezwykle odporny na ścieranie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą urządzeń do karmienia, wśród których są łyżko krokodyle, szufle z dociskiem, wycinaki i szuflowycinaki, a także szufle ślimakowe.