Malowanie proszkowe

Opis

Malowanie proszkowe zabezpiecza przed powstawaniem korozji i tworzy grubą powłokę, która dokładnie maskuje niedoskonałości obróbki fabrycznej. Nasza firma wyposażona jest w nowoczesne linie do malowania proszkowego. Jeśli skorzystacie Państwo z naszych usług, będziecie mogli wybrać nie tylko kolor z szerokiej palety barw RAL, ale również rodzaj jego wykończenia (np. połysk, mat, struktura). Malujemy wyprodukowane na zlecenie klientów konstrukcje stalowe oraz urządzenia, którymi posługują się na co dzień np. w zakładach produkcyjnych. Maksymalne gabaryty malowanego detalu – 1600x1800x3000mm.

Dlaczego warto wybrać malowanie proszkowe?

 

  • Trwałość — jeśli chodzi o wytrzymałość koloru, to malowanie proszkowe nie ma sobie równych. Powłoka kolorystyczna uzyskana w wyniku polimeryzacji jest odporna na powstawanie korozji i działanie niektórych substancji chemicznych.
  •  

  • Kolor — lakier nałożony techniką proszkową jest bardzo wyrazisty. Ponadto jest niezwykle wytrzymały — z biegiem czasu jego odcień nie zmienia się, nie blaknie i nie ulega korozji.
  •  

  • Ekologiczność – lakierowanie proszkowe odbywa się w specjalnie przygotowanych lakierniach proszkowych, więc jest bezpieczne dla ludzi. Ponadto proszek, który używany do malowania, nie zawiera szkodliwych dla środowiska substancji rozpuszczalnikowych.
  • gama kolorów z palety RAL połysk, mat, struktura i inne
  • max. wielkość 1600x1800x3000 mm

Kontakt z handlowcem

Krzysztof Diks

Krzysztof Diks
(PL, DE, CS, SK)

+48 795 504 276
krzysztof@kolaszewski.com

Karolina Szynwelska

Karolina Szynwelska
(EN, DE)

+48 798 323 130
karolina@kolaszewski.com

Michał Kołaszewski

Michał Kołaszewski
(EN)

+48 798 545 556
michalkol@kolaszewski.com

Grzegorz Trzebiatowski

Grzegorz Trzebiatowski
(PL)

+48 606 872 937
grzegorz@kolaszewski.com

Dariusz Wojtyła (Usługi)

Dariusz Wojtyła (Usługi)
(PL)

+48 532 742 122
uslugi@kolaszewski.com

Napisz do nas

Pliki do pobrania