Usługi obróbki metali

By Kołaszewski

Świadczymy na rzecz klientów usługi związane z obróbką metali oraz elementów stalowych. Mamy do dyspozycji nowoczesny park maszynowy wyposażony w laser CNC, giętarkę CNC oraz prasę krawędziową. Zakres usług obejmuje w szczególności cięcie laserowe rur i profili przy wykorzystaniu maszyny pracującej w technologii Fiber, cięcie blach w arkuszach do długości 4 metrów, walcowanie blach na maszynie CNC z czterema rolkami umożliwiającymi podginanie. Oprócz tego specjalizujemy się również w usłudze malowania proszkowego, stosując w tym celu pełną gamę kolorów z palety RAL oraz różne wykończenia detali, w tym połysk, mat i struktury. Malujemy proszkowo elementy o maksymalnych gabarytach wynoszących 1600x1800x3000m.

Katalog usług
Usługi obróbki metali

Najwyższa precyzja obróbki rur, profili i blach

By Kołaszewski

Opisane wyżej wyposażenie parku maszynowego oraz doświadczenie naszych fachowców przekłada się na wysoką jakość usług. Najwyższa precyzja zachowana w obróbce rur, profili i blach, powtarzalność elementów oraz szybkie tempo pracy to najistotniejsze atuty, co do których możemy Państwa zapewnić. Ze swojej strony gwarantujemy także doradztwo techniczne.

 

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych usług znajdą Państwo w poświęconych ich opisom osobnych działach. W razie pytań lub w celu uzyskania indywidualnej wyceny usług, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Katalog usług
Najwyższa precyzja obróbki rur, profili i blach

FK STEEL

By Kołaszewski

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji komponentów stalowych na rynku polskim jak i zagranicznym. Dysponujemy rozwiniętym parkiem maszynowym m.in. laserem 3D z zastosowaniem cięcia skośnego; prasami krawędziowymi; robotami spawalniczymi; malarnią proszkową itd. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych elementów oraz terminowość przyjętych przez nas zleceń.

Katalog usług
FK STEEL