RODO

Klauzule informacyjne – RODO

 

Szanowni Państwo,

 

Realizując obowiązek informacyjny, o którym mowa w art. 13 i 14 unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (zwane również w skrócie: RODO) poniżej przedstawiamy klauzule informacyjne, w których opisaliśmy m.in. w jakich celach przetwarzamy dane osobowe różnych kategorii osób, jak długo przechowujemy te dane i jakie są prawa osób, których dane przetwarzamy.

 

Klauzula informacyjna – Kandydaci – Kołaszewski Sp. z o.o. dotyczy osób, które ubiegają się o zatrudnienie lub o odbycie praktyki/stażu w naszej firmie.

 

Klauzula informacyjna – Praktykanci/Stażyści – Kołaszewski Sp. z o.o. dotyczy osób, które odbywają lub odbyły staż/praktykę w naszej firmie.

 

Klauzula informacyjna – Partnerzy – Kołaszewski Sp. z o.o. dotyczy osób fizycznych, które są naszymi partnerami biznesowymi (np. dostawcy towarów i usług, ich pracownicy), osób które z nami współpracują, a także innych osób zainteresowanych nawiązaniem szerokorozumianej współpracy z naszą firmą na różnych polach działalności.

 

Klauzula informacyjna – Klienci – Kołaszewski Sp. z o.o. dotyczy osób, które są naszymi Klientami (lub potencjalnymi Klientami).

 
 

Kwestie dotyczące przetwarzania danych osobowych za pośrednictwem naszego Serwisu uregulowane zostały w Polityce prywatności.